Pierwsze koty za płoty – podsumowanie

Dziś trochę bardziej personalnie i intymnie, bo i okazja jest ku temu. Dokładnie dzisiaj mijają 2 miesiące odkąd został założony ten blog i opublikowany pierwszy wpis. To bardzo niewiele, prawie że nic w porównaniu ze stażami kilkuletnich blogów. Niemniej te pierwsze miesiące były dla nas bardzo ważne i zapewne tak jest w przypadku wszystkich początkujących bloggerów. Żadna z nas nie miała większego pojęcia o blogowaniu, dla większości było to stawianie pierwszych kroków. Z dużym zapałem przystąpiłyśmy do kreowania naszego skrawka przestrzeni wirtualnej. Każde odwiedziny i przejaw zainteresowania tym, co robimy spotykały się z radością z naszej strony. Warto w tym miejscu zrobić krótkie podsumowanie tych 2 miesięcy:

• łącznie opublikowałyśmy 18 postów

• zawędrowały do nas 743 osoby

• mamy 3 followerów

• najwięcej odwiedzin w ciągu dnia odnotowałyśmy 27 kwietnia – 137 wędrowców

• najczęściej czytanymi wpisami były: O kilcie i tartanie, Ofelia prerafaelita, Między historią a sztuką – tkanina z Bayeux i Surowość, prostota i dostojeństwo – holenderski ubiór mieszczański w XVII wieku na podstawie portretów Fransa Halsa

Może nie jest to imponujący wynik, ale jak już wspomniałam, dla nas jest to bardzo wiele. Chcemy dalej prowadzić tego bloga i zdajemy sobie sprawę, jak wielką rolę w budowaniu strony odgrywacie Wy – czytelnicy:) Blog bez odbiorców jest martwy. Jest tworzony z myślą o Was, dlatego bardzo interesuje nas Wasza opinia. Co Wam się podoba, co należałoby poprawić, o co zadbać? Jakie tematy Was interesują, o czym chcielibyście poczytać? Możecie nam podsuwać pomysły odnośnie nowych postów. Może są wśród Was osoby, które same prowadzą bloga – z chęcią posłuchamy jak wyglądały Wasze początki, wskazówek bardziej doświadczonej na tym polu braci;) Jesteśmy świadome, że spora część trafia tu przez przypadek, żywimy jednak nadzieję, że wkrótce to się zmieni.

A jako, że jesteśmy Łowcy sosrębów to i czas najwyższy kolejnego sosręba pokazać ^^

kgiz

Reklamy

2 thoughts on “Pierwsze koty za płoty – podsumowanie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s