Słowem wyjaśnienia, czyli Łowcy pod stertą ksiąg.

Dało się ostatnio zauważyć spadek częstotliwości naszych działań. Niestety okres u Łowców gorący – zajęcia, przejęcie steru nad kołem naukowym i przede wszystkim – licencjaty. Giniemy pod stosami książek poświęcając walce cały wolny czas. Z tego też powodu wpisy będę pojawiać się przez jakiś czas mniej regularnie. Ale będą! Bo nigdzie się nie wybieramy, musimy tylko przestawić parę książek, żeby dało się dosięgnąć do klawiatury 😉

Żeby nie zostawiać Was z niczym – kilka zdjęć ilustrujących to, co stanowić będzie przez najbliższe miesiące główny sens naszego życia. (Może nawet ktoś odgadnie tematy naszych prac)

PS: Niedługo Łowcy Sosrębów dostępni też na facebooku.

Pozdrowienia,

Łowcy.

Reklamy

2 thoughts on “Słowem wyjaśnienia, czyli Łowcy pod stertą ksiąg.

  1. Miałem przyjemność zostać uhonorowany wyróżnieniem w ramach akcji Liebster Blog (od Ani prowadzącej „Zielono w głowie”: http://zielonowglowie.blogspot.com/2012/11/wyroznienie-liebster-blog.html#comment-form) i zgodnie z zasadą tej ciekawej idei pozwoliłem sobie nominować kolejnych 11 blogów. W tym także Wasz, co sprawiło mi niewysłowiony zaszczyt (http://arthistery.blogspot.com/2012/11/liebster-blog-czyli-o.html). Moc pozdrowień i miłego weekendu!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s